Privacy policy

http://www.bzura39.republika.pl

Privacy policy

 

Korzystanie z naszej witryny internetowej jest równoznaczne z akceptacją warunków naszej polityki prywatności.
Możemy gromadzić informacje o użytkowniku i jego komputerze, w tym jego adres IP, informacje osobiste przesyłane do witryny oraz dane dotyczące jego lokalizacji. Informacji tych używamy do umożliwienia użytkownikowi najbardziej efektywnego korzystania z naszej witryny oraz zapewniania mu przydatnych informacji, pomocy na życzenie i powiadomień o zmianach w naszym serwisie.
 
Pliki cookie ułatwiają także używanie naszej witryny. Zalecamy ich akceptowanie, ponieważ umożliwi to jak najlepsze wykorzystanie jej zalet. Użytkownik może jednak usunąć pliki cookie z przeglądarki.
 
Danych użytkowników nie przekazujemy osobom trzecim w celach handlowych. Robimy to jedynie w celu wsparcia procesu rezerwacji, przekierowując użytkownika do witryny linii lotniczej lub biura podróży, lub w celu wyświetlania odpowiednich reklam.
 
Wszystkie przekazywane nam informacje są przechowywane na bezpiecznych serwerach i chronimy do nich dostęp.
Nasza witryna internetowa zawiera łącza do innych witryn. Informacje przekazywane do tych witryn, na przykład w celu dokonania rezerwacji, podlegają polityce prywatności danej witryny, dlatego zalecamy zapoznanie się z tą polityką przed przekazaniem danych osobowych.
 
Możemy zaoferować użytkownikowi możliwość udostępnienia pewnych informacji w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. W takim przypadku ujawniane informacje mogą być wykorzystywane przez witryny internetowe lub aplikacje osób trzecich. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o zapoznanie się z ich polityką prywatności.
Użytkownik ma prawo uzyskiwać dostęp do swoich danych osobowych oraz przechowywanych przez nas informacji o nim, a także zażądać, abyśmy nie wykorzystywali jego danych osobowych do celów marketingowych. W tym celu prosimy skontaktować się z nami.
 
Nie chcemy przesyłać niechcianych wiadomości e-mail, dlatego też możesz zawsze zrezygnować z ich otrzymywania, klikając łącze „Anuluj subskrypcję” w odebranej od nas wiadomości.
 
Jeżeli nie akceptujesz lub nie rozumiesz warunków pełnej polityki prywatności, prosimy o zaprzestanie korzystania z naszej witryny i usług. W celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące tego podsumowania lub pełnej wersji polityki prywatności prosimy o kontakt z nami.